Контент для відеосистем

Інтерактивна відеовітрина – поле чудес для здорового і ефективного сучасного маркетингу. Думка винахідників не стоїть на місці – вона йде в ногу з науково-технічним прогресом, що, безсумнівно, позначається на періодичності появи нового високотехнологічного обладнання. Не оминули в цьому плані стороною і зовнішню рекламу. Яскраві неонові, світлодіодні і інші яскраві та оригінальні вивіски, світлові короби і щити здаються звичайними, стандартними і давно що приїлися. Потенційні покупці звертають на них рівно стільки ж уваги, скільки і на ролики по ТБ. Зовсім інший розмах взяло нове чудо техніки – відеовітрина.

Принцип роботи проекційного зображення полягає в тому, що плівка зворотної проекції клеїться на скло і за допомогою проектора, на плівку транслюється відео ефект. Дане обладнання швидко монтується і починає роботу. Вітрина буває як звичайна проекційна, так і інтерактивна проекційна.

Інтерактивна відеовітрина в доповненні до звичайного відеоряду дозволяє за допомогою нашого програмного забезпечення змусити рекламне зображення на склі реагувати на рухи людини, тим самим людина стає частиною рекламного процесу, сам того не очікуючи.

Використовуваний нашою компанією проекційні плівки прозорі або нейтрально сірого кольору, спеціально розроблений для відтворення зображень методом зворотної проекції, причому завдяки особливим властивостям даного листа нормальне зображення формується на обох сторонах екрану одночасно.

Компанія «Ітос-К» надає комплексні послуги з проектування, монтажу і налаштування інтерактивних відеосистем «під ключ», і створення оригінального контенту для них.

Контент для відеосистем
Back To Top