Системи сигналізації та оповіщення

ohrana

В даний час компанія «Ітос-К» пропонує виключно високотехнологічні рішення в сфері забезпечення безпеки приватних і корпоративних клієнтів. Максимальний рівень захисту від несанкціонованого проникнення забезпечує використання як дротових так і бездротових систем охоронної сигналізації.

Сучасна охоронна сигналізація може бути автономною або підключеної до централізованого пульту. При установці автономної охоронної сигналізації, вона відлякає злочинців завдяки потужним сирен. У разі підключення сигналізації до пульту централізованої охорони, ефективність її застосування значно підвищується за рахунок застосування груп швидкого реагування.

Будь-яка охоронна сигналізація включає в себе наступні складові:

  • набір охоронних датчиків різного принципу дії (об’ємні, контактні, вібраційні і т. Д.);
  • центральний контролер системи, що обробляє інформацію, що надходить;
  • засоби оповіщення (сирени, строб-спалаху);
  • контрольна панель, яка легко встановлюється в приміщенні.

Комплекс технічних засобів охорони зручний в експлуатації для кінцевого користувача. Постановка системи на охорону і зняття з охорони, здійснюється набором на пульті користувача цифрового коду.

Крім того, для оперативного управління комплексом технічних засобів охоронної сигналізації можна використовувати кілька кодів користувачів для кожного зі співробітників.

Проектування і монтаж охоронної сигналізації здійснюється співробітниками компанії «Ітос-К», на підготовчому етапі установки охоронної сигналізації здійснюємо обстеження, за результатами якого, складаємо акт обстеження і проект монтажу з оптимальним розташуванням датчиків і варіантами їх підключення до контрольних панелей. Монтаж систем охоронної сигналізації здійснюється відповідно до норм безпеки та іншими нормативними документами, а також з урахуванням конкретних параметрів і характеристик приміщень.

Охоронна сигналізація, що володіє такими технічними характеристиками, здатна перетворити будь-який офіс, квартиру або котедж на неприступну фортецю.

Компанія «Ітос-К» цінує вашу індивідуальність і готова запропонувати різні варіанти оснащення звуковим обладнання, що підходить під завдання і стиль вашого об’єкта.

Система фонового озвучування є одним з найперших умов створення комфортного середовища. Існує безліч напрямків бізнесу, де застосовується звукове оформлення. Це магазини і торгові центри, офісні приміщення, готелі, магазини, бари, ресторани.

Наша компанія професійно займається проектуванням інсталяцій звукових систем і маємо в своєму асортименті все для якісного озвучування простору.

Ми можемо запропонувати вам як готові рішення, так і унікальні проекти на базі обладнання провідних світових виробників.
Пропоновані нами рішення дозволяють якісно оснастити музичним супроводом практично будь-які громадські (торгові) простору. Технологічні особливості компонентів public address дозволяють створювати як складні інсталяції озвучування багаторівневих і багатозонних торгових центрів, так і прості звукові системи для малих площ.

Доцільність застосування звукового обладнання полягає в простоті і надійності їх використання і звичайно ж, в можливості не пошкодивши, а іноді і підкресливши дизайн приміщення, забезпечити його якісною звуковою трансляцією. Залежно від поставлених завдань система може бути розширена і ускладнена. Ми формуємо звукові комплекти з збалансованих за ціною і якістю компонентів. Грамотна установка акустики впливає на якість, надійність і довговічність роботи акустичного комплекту.

Back To Top