Системи контролю доступу

Компанія «Ітос-К» – це інженери високого рівня, які здійснюють проектування, команда фахівців з монтажу, гарантійному та післягарантійному технічному обслуговуванню систем контролю і управління доступом. Всі фахівці пройшли необхідне навчання і мають багаторічну досвід роботи в сфері систем контролю доступу і зможуть допомогти вам у виборі обладнання, що відповідає завданням будь-якої складності.

Door Access Control Office System C (Системы контроля доступа)

Системи контролю та управління доступом відповідають, в першу чергу, за контроль і обмеження доступу на об’єкт, управління доступом на підприємство, облік робочого часу і контроль трудової дисципліни, організація доступу і обліку автотранспорту, ідентифікацію та облік техпроцесу, роботу єдиної системи контролю доступу в житлові комплекси, а також управління виконавчими пристроями і підсистемами. Розподілена структура на базі Ethernet дозволяє системі контролювати практично необмежену кількість точок.

Матеріально-технічна база компанії «Ітос-К» відповідає всім сучасним стандартам. Вся діяльність керується необхідною нормативною документацією: СНиП, ГОСТ, ДБН і т.д., використовуваної для проектування, монтажу, налагодження та технічного обслуговування вищеназваних систем, обладнання, що використовується в процесі монтажу сертифіковане і відповідає світовим стандартам.

Технологічні рішення постійно удосконалюються нашими фахівцями при виконанні по проектування, монтажу та технічного обслуговування систем різного ступеня складності.

Компанія «Ітос-К» надає гарантію на всі надані послуги, поставлене обладнання та комплектуючі. Проводить гарантійне та післягарантійне обслуговування, а також діагностику систем контролю і управління доступом, що дозволяє повністю виключити збої в їхній роботі.

Розрахувати вартість
Back To Top