Системи відеонагляду

Проектування й установка охоронних систем відеоспостереження, на об’єктах будь-якої складності, є одними з ключових видів діяльності компанії «Ітос-К» . У нас ви можете замовити високоякісну інсталяцію відеоспостереження кращих світових виробників.

  • Проектування відеоспостереження.

При проектуванні наші фахівці врахують всі особливості об’єкта, побажання замовника до функціональних можливостей обладнання, на якому буде встановлена ​​система відеоспостереження. Проектування – найвідповідальніший етап побудови будь-відеосистеми.

  • Інсталяція відеоспостереження.

Основа ефективної роботи будь-відеосистеми – це використання якісних і сумісних комплектуючих. Компанія «Ітос-К» використовує обладнання для відеоспостереження, що відповідає сучасним світовим стандартам надійності і якості. Високоточне відповідність проекту в установці, підключенні відеоспостереження, монтажі камер, відеореєстраторів, моніторів та інших пристроїв – є запорукою надійності наших систем.

  • Комплексні системи безпеки.

Інтеграція відеоспостереження з іншими охоронними системами: система контролю і управління доступом, охоронно-пожежна система, система оповіщення – дозволяє управляти ними єдиним програмним забезпеченням, тим самим значно скорочуючи витрати на навчання персоналу і його кількість.

     Системи відеонагляду

  • Модернізація і профілактика працює відеосистеми. Фахівці компанії «Ітос-К» розробили ряд комплексів відеоспостереження для інтеграції в, вже працюють, охоронні системи. Однак найсучасніше обладнання системи відеоспостереження потребує професійного обслуговуванні. Профілактичні роботи проводяться нашою командою техпідтримки якісно і у встановлені терміни.
Розрахувати вартість
Back To Top